Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...

Sprzedaż mieszkań, stan deweloperski
Idź na swoje... Nie przepłacaj za wynajem!

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O firmie Artois Developer

 

Klucz do Twojego wymarzonego mieszkania...
Idź na swoje i nie przepłacaj za wynajem!

Od: Artur Skłodowski – doświadczony i pomocny Developer, z wyobraźnią i pomysłami.

Do: kochających i rozsądnych Mężów i Ojców – dbających o przyszłość własnej rodziny, pragnących zapewnić swoim najbliższym komfortowe i bezpieczne życie we własnym mieszkaniu.

Drogi Kliencie,

Wielu z nas decyduje się i porywa na budowę własnego domu. A przecież to szereg decyzji w nieznanym dotąd obszarze, których negatywne konsekwencje mogą być odczuwalne przez wiele długich lat!

Tylko pomyśl przez chwilę... projekt architektoniczny, znalezienie rzetelnych wykonawców budowlanych, przyłącza wodno-kanalizacyjne i elektryczne, przekroczenie zaplanowanego budżetu, mogące pojawiać się usterki i wreszcie najważniejsze... wpływ, jaki ten długotrwały i czasochłonny projekt będzie miał na Twoje codzienne życie rodzinne i zawodowe...

Dlatego nie musisz rezygnować z Twojego wymarzonego mieszkania, stworzonego na miarę Twoich potrzeb. Pozbądź się problemów i ogromu formalności – skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy, generalnego wykonawcy i Developera, który kompleksowo zajmuje się całością budowy – począwszy od wszystkich niezbędnych i wymaganych formalności – po oddanie w Twoje ręce klucza do Twojego wymarzonego "M".

Twoje własne mieszkanie, to przystań na całe życie i oaza spokoju. Twoje własne mieszkanie zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa, swobodę oraz szczęście Twoim bliskim i rodzinie. Czy wiedziałeś, że spędzisz we własnym mieszkaniu co najmniej 1/4 życia?

Być może uważasz budowę własnego domu za atrakcyjną alternatywę dla gotowego mieszkania? Ale w końcu zadajesz sobie pytania: Czy podołam jego budowie? Jak dobrać optymalne materiały? Gdzie znaleźć doświadczonego i rzetelnego wykonawcę budowlanego?

Na dodatek, pojawiające się po drodze trudności, takie jak: brak czasu, wydeptywanie ścieżek po urzędach, czy kłopoty w uzyskaniu kredytu sprawiają, że często Twoje marzenie o własnym domu odchodzi w niepamięć. Czas budowy wydaje się niekończącym koszmarem – zbieranie niezbędnych zezwoleń, zaopatrywanie się w materiały, a na koniec dopilnowanie ekip budowlanych, harmonogramu prac i zgodności z projektem.

A to wszystko pod gigantyczną presją czasu i w obawie, aby niczego nie przeoczyć! Dlatego, mam dla Ciebie prostsze rozwiązanie...

... zarezerwowanie w firmie Artois Twojego wymarzonego mieszkania, bez zbędnych formalności. Tobie, jako Inwestorowi pozostaje to, co najprzyjemniejsze: wybór lokalu o odpowiadającym Ci metrażu i spokojne oczekiwanie na odbiór klucza do Twojego własnego mieszkania. Co Ty na to?

Poznaj bliżej Artois Developer

Artois Developer Kobyłka Artur Skłodowski – mieszkania na sprzedaż, wykonuje i buduje kompleksowo od 2006 roku (założenie firmy 1993) wielorodzinne budynki mieszkalne (bliźniaki, segmenty, domy czterorodzinne) na terenie gminy Kobyłka.

Przez 8 lat zrealizowaliśmy 6 inwestycji developerskich osiedli – mieszkania bezczynszowe. Łącznie 132 lokale mieszkalne na terenie całej gminy Kobyłka. Wszystkie osiedla położone są w zacisznych i przytulnych miejscach, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni.

Budynki realizujemy w technologii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów. Szczególną uwagę zwracamy na solidne i estetyczne wykończenie Twojego mieszkania. Przy budowie zawsze kierujemy się starannością wykonania i ergonomią przestrzeni.

Sam oceń nasze realizacje budowlane:
- zobacz galerię osiedla developerskie Kobyłka.

Kredyty hipoteczne i finansowanie Twojego mieszkania

Artois Developer współpracuje w zakresie pośrednictwa kredytów hipotecznych ze wszystkimi Bankami. Większość z nich przygotowała wyjątkową ofertę kredytu hipotecznego na zakup Twojego wymarzonego mieszkania.

Dzięki długoletniej współpracy i terminowej realizacji inwestycji developerskich osiedli mieszkaniowych, Banki proponują dla Ciebie najniższe marże.

Wiemy, jak bardzo ważne jest, abyś przeszedł komfortowo i bezpiecznie przez cały proces zakupu Twojego mieszkania! Dlatego nasi Specjaliści zapewniają Ci profesjonalną opiekę i negocjują dla Ciebie najkorzystniejsze warunki kredytowe.

Oferujemy Ci niezwykle dogodne warunki finansowania Twojego mieszkania, gdzie całość kosztów, aż do chwili odbioru klucza ponosi Developer. Ty dokonujesz ustalonej wpłaty dopiero w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Twój Doradca Kredytowy:

  • Maciej Perkowski
  • telefon: (+48) 600 291 291
  • telefon: (+48) 602 474 292
 

 

Do usłyszenia,

Artur Skłodowski
Twój przyjazny Developer

 
 
 
 
 

Szybkie i bezpieczne kredyty hipoteczne|Skontaktuj się z Twoim Doradcą »

Kalkulator kredytu hipotecznego|Oblicz ratę »

Osiedla wybudowane (sprzedane)|Zobacz Galerię »

 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [20-06-2024]: 39 | Wizyt ogółem: 221798 | Przeglądających stronę: 1

 
Sonda
Co Cię blokuje przed kupnem własnego M?
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]

Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies